Place zabaw i ich wyposażenie

W ofercie posiadamy szeroki asortyment wyposażenia placów zabaw jak i części zamiennych tych urządzeń. Sami możecie wybierać spośród przygotowanych zestawów i modeli ( również dostępnych na stronach producentów) kompletując wymarzone miejsce rozrywki dla Waszych dzieci.

Wybór wariantów wykonania oraz dobór materiałów z jakich wykonany zostanie dany produkt, wpływa na trwałość, wytrzymałość i estetykę.

Posiadamy dostęp do wszystkich produktów, które wchodzą w skład urządzeń placu zabaw między innymi w sprężynowce - bujaki, huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, piaskownice, zestawy sprawnościowe, drabinki, ławki ogrodowe, ławki parkowe, kosze na śmieci, urządzenia małej architektury ( altany), zestawy modułowe itp., które wykonane są zarówno z drewna jak i z metalu.

Oferowane przez Nas zestawy zabawowe mogą być modyfikowane i rozbudowywane w zależności od Waszych potrzeb ( zestawy modułowe). Surowcem zastosowanym w produkcji oferowanych urządzeń zabawowych, sportowych i rekreacyjnych są elementy ocynkowane, metalowe wykonane ze stali nierdzewnej oraz elementy drewniane wykonane z drewna sosnowego toczonego z rdzeniem lub klejonego wzdłużnie, które są zabezpieczone przed korozją poprzez malowanie proszkowe lub poddane procesowi galwanizacji.

Zastosowane do produkcji materiały jak i poszczególne elementy urządzeń zabawowych posiadają wymagane atesty, deklaracje zgodności oraz certyfikaty.

 


Zapytaj o ofertę

Zapytanie ofertowe zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie jak najszybciej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem miejsc rekreacji, które w ostatnim czasie znajdują zastosowanie w codziennym życiu nie tylko dzieci ale też osób dorosłych, starszych oraz niepełnosprawnych.

  • Niezbędne certyfikaty

    Oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty, dotyczy to nie tylko urządzeń placów zabaw ale też urządzeń placów zabaw wodnych, siłowni zewnętrznych, urządzenia fitness, street workout.

  • Dbałość o szczegóły

    Współpracujemy z wykwalikowaną i doświadczoną kadrą produkcyjną. Prowadzimy fachowy montaż urządzeń, służymy serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Ponadto prowadzimy okresowe kontrole jakości urządzeń.