Siłowania zewnętrzna i urządzenia

W dbałość o zdrowie oraz poprawienie kondycji fizycznej, aktywną rekreację w plenerze proponujemy Państwu urządzenia siłowni zewnętrznej, które w obecnym czasie stają się słynne, mają zastosowanie nie tylko w rejonie szkół, ale też w parkach, spółdzielniach mieszkaniowych, nad wodą, wiejskich obszarach. Wysoka jakość ich wykonania przyczynia się do przyjemności podczas wykonywanych czynności fizycznych.

Siłownie plenerowe coraz częściej można spotkać w parkach, na skwerach i bulwarach. Atutem siłowni zewnętrznej jest fakt, że jest ogólnodostępna i darmowa.

Niektórymi propozycjami urządzeń siłowni są biegacz, orbitrek, wahadło, narciarz, wioślarz, maszyny do wyciskania.

Ważnym elementem jest profesjonalnie zaprojektowane urządzenia siłowni zewnętrznych, który w zależności od stopnia trudności daje możliwość aktywnego wypoczynku.

Siłownie zewnętrzne zyskują coraz większą popularność, są uzupełnieniem placów zabaw dla dzieci, obiektów sportowych, parków, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, placówek funduszu zdrowia, domów opieki społecznej, domów seniora, fundacji dla osób niepełnosprawnych.

Oferowane urządzenia są profesjonalne przygotowane przez doświadczonych producentów, certyfikowane i odporne na warunki atmosferyczne.

Szczegółowy cennik w kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 


Zapytaj o ofertę

Zapytanie ofertowe zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie jak najszybciej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem miejsc rekreacji, które w ostatnim czasie znajdują zastosowanie w codziennym życiu nie tylko dzieci ale też osób dorosłych, starszych oraz niepełnosprawnych.

  • Niezbędne certyfikaty

    Oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty, dotyczy to nie tylko urządzeń placów zabaw ale też urządzeń placów zabaw wodnych, siłowni zewnętrznych, urządzenia fitness, street workout.

  • Dbałość o szczegóły

    Współpracujemy z wykwalikowaną i doświadczoną kadrą produkcyjną. Prowadzimy fachowy montaż urządzeń, służymy serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Ponadto prowadzimy okresowe kontrole jakości urządzeń.