Wprowadzenie

Każdego Użytkownika wykorzystującego w jakikolwiek sposób witrynę znajdującą się pod adresem fitness-bud.pl dotyczy aktualnie obowiązująca Polityka Prywatności podmiotu odpowiedzialnego, którym jest FitnessBud Jacek Pupiec.


Oświadczenie

Oświadczamy, że informacje o charakterze nieosobowym wykorzystywane są w celach administracyjnych. Na ich podstawie tworzone są statystyki dotyczące ruchu użytkowników w witrynie. Informacje osobowe natomiast zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za wyraźną zgodą Użytkownika. FitnessBud Jacek Pupiec nie udostępnia danych o Użytkownikach innym podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym.


Agregowanie danych

W celu usprawnienia działania witryny przechowujemy zapytania HTTP kierowane do serwera, oznacza to, że znamy publiczne adresy IP z których Użytkownicy przeglądają treści informacyjne dostepne w witrynie, znamy również takie dane jak: czas nadejścia zapytania, czas wysłania odpowiedzi, nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP, informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji zapytań poprzez protokół HTTP, adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez Użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do witryny nastąpiło przez odnośnik, oraz informacje o przeglądarce i rozdzielczości ekranu Użytkownika.


Analizowanie danyche

Dla zapewnienia jak najwyższej jakości usług, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony witryny odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów itp. Uzyskiwane dane podczas przeglądania witryny przez Użytkownika nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi witrynę fitness-bud.pl.


Przechowywanie i ujawnianie danych

Zebrane logi, oraz inne dane przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy, służący do administrowania witryną fitness-bud.pl i/lub serwerem. Informacje zawarte w agregowanych danych, lub też logach nie są ujawniane nikomu poza pracownikami FitnessBud Jacek Pupiec oraz osobami upoważnionymi do administrowania serwerem na którym osadzona jest witryna fitness-bud.pl.