Meble biurowe i szkolne

Współpracujemy z Firmami, producentami polskimi mebli do szkół, przedszkoli, biur i zakładów pracy. Oferowane wyroby cechuje trwałość, wysoka jakość i estetyka. Prezentowane meble posiadają niezbędne certyfikaty stwierdzające zgodność z normami PN-EN , które dopuszczają je do użytku w szkołach zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 r. W oferowanych meblach stosowane są materiały spełniające wymagania w zakresie higieniczności.

Oferujemy szeroki zakres produktów:

Krzesło szkolne – dostępne w rozmiarach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Krzesło posiada Certyfikat dopuszczający do użytku w placówkach oświatowych.
Ławka szkolna – regulowana i bez regulacji, w rozmiarach 1-5, 3-7 / w zależności od potrzeb, stolik 1 osobowy 2 osobowy
Stoły posiadają Certyfikat Cobrabid dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych
Biurka szkolne, szafy, zestawy meblowe, meble szkolne, meble przedszkolne, biurowe, gabinetowe.

Kompleksowo wyposażamy przedszkola w min: leżaki przedszkolne, szafki indywidualne, zestawy mebli, regały, szatnie, krzesła szkolne, regały, gabloty, tablice, szafy, wieszaki, stojaki, ławki korytarzowe, wyposażenie sali gimnastycznej w wózki na materace czy też piłki. Proponujemy krzesła konferencyjne i biurowe, fotele, taborety oraz krzesła do poczekalni, a także szeroki wybór szaf razem z nadstawkami. Wyposażamy gabinet pielęgniarski, mianowicie: parawany, kozetki, stoliki zabiegowe, szafy medyczne oraz krzesła.

 


Zapytaj o ofertę

Zapytanie ofertowe zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie jak najszybciej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem miejsc rekreacji, które w ostatnim czasie znajdują zastosowanie w codziennym życiu nie tylko dzieci ale też osób dorosłych, starszych oraz niepełnosprawnych.

  • Niezbędne certyfikaty

    Oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty, dotyczy to nie tylko urządzeń placów zabaw ale też urządzeń placów zabaw wodnych, siłowni zewnętrznych, urządzenia fitness, street workout.

  • Dbałość o szczegóły

    Współpracujemy z wykwalikowaną i doświadczoną kadrą produkcyjną. Prowadzimy fachowy montaż urządzeń, służymy serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Ponadto prowadzimy okresowe kontrole jakości urządzeń.