Bramy i ogrodzenia

W celu zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających w miejscach rekreacji, placu zabaw, siłowni zewnętrznych, parkach publicznych, boisk sportowych jak i terenów przydomowych – prywatnych posesjach niezbędny jest montaż ogrodzenia, barierek, wpływający na swobodną zabawę dzieci jak i osób przebywających na tym terenie.

Udogodnieniami są funkcjonalne i nowoczesne bramki samozamykające oraz wejścia uniemożliwiające wejście niepożądanych zwierząt na teren wypoczynku i rekreacji.

Oferowane ogrodzenia, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, bramy, furtki, piłko chwyty posiadają niezbędne atesty, certyfikaty.

Ważnym elementem jest aby odrodzenie takiego miejsca nie posiadało ostrych elementów co zapobiega skaleczeniom.

Prowadzimy współpracę z Firmami w zakresie paneli ogrodzeniowych, przesłon, które idealnie nadają kompozycję, nie tylko służą jako ozdoba ogrodzeniowa ale zarazem przyczynia się do zahamowania podmuchów wiatru, izoluje teren rekreacji od sąsiednich terenów przyczyniając się tym samym do większej swobody wypoczynku.

 


Zapytaj o ofertę

Zapytanie ofertowe zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie jak najszybciej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem miejsc rekreacji, które w ostatnim czasie znajdują zastosowanie w codziennym życiu nie tylko dzieci ale też osób dorosłych, starszych oraz niepełnosprawnych.

  • Niezbędne certyfikaty

    Oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty, dotyczy to nie tylko urządzeń placów zabaw ale też urządzeń placów zabaw wodnych, siłowni zewnętrznych, urządzenia fitness, street workout.

  • Dbałość o szczegóły

    Współpracujemy z wykwalikowaną i doświadczoną kadrą produkcyjną. Prowadzimy fachowy montaż urządzeń, służymy serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Ponadto prowadzimy okresowe kontrole jakości urządzeń.